NOVINKY


 

V souladu s uvolňujícími se opatřeními (zatím v omezeném počtu) opět rozjíždíme klasické předporodní kurzy od 10.prosince 2020 ... Více v sekci "služby a ceník / před porodem" nebo na tel. 721 612 780.

Na základě individuální konzultace a vlastního vyšetření provádím mobilizaci pánve a souvisejících partií v rámci přípravy k porodu z pohledu porodní asistentky. Každá maminka dostane doporučení na cvičení a relaxační techniky "šité na míru"....více v sekci "služby a ceník / před porodem"

Dárkové poukazy je možno zakoupit na jakoukoli aktivitu z naší nabídky - kurzy, masáže těhotenské či motýlí, cvičení, kraniosakrální terapie... nebo na přírodní kosmetiku Eone, Nobilis Tilia... a pomůcky při kojení apod. Částka libovolná, text na poukazu dle přání.....

Velmi jemná a příjemná masáž pomůže uvolnit zejména svalové spasmy/stahy vzniklé v těhotenství a během porodu a aktivovat ochablé svalstvo, nervovou soustavu atd. a navodit příjemné pocity pro Vaše miminko....více v sekci "služby a ceník / po porodu"