porod

......................VŠECHNY SLUŽBY NABÍZÍM I V ANGLICKÉM JAZYCE......................


DOPROVOD K PORODU

Tato služba zahrnuje pohotovost na telefonu 2 týdny před a 2 týdny po termínu porodu, telefonické a emailové konzultace po celou dobu těhotenství a šestinedělí, podpora a péče v počáteční fázi porodu (telefonicky nebo osobně u Vás doma), doprovod během porodu do porodnice dle Vašeho výběru, 1x poporodní návštěvu včetně laktačního poradenství. Můžeme využít i návštěvy hrazené zdravotní pojišťovnou - mám smlouvy s pojišťovnami)....

Během porodu využívám dlouholeté porodnické zkušenosti a "moudro předané od starých zkušených porodních bab", které se snažím skloubit s poznatky moderní medicíny.

Podporuji přirozený porodní proces a pomáhám ženám posílit sebedůvěru ve schopnost porodit. 

Používám zejména esence Zrození od Evy Kopasové, Bachovky či éterické oleje Eone a Nobilis Tilia. Poradím Vám také s homeopatií, pokud budete preferovat tuto variantu.

Podrobnější informace Vám předám během úvodní schůzky u mne na Okružní 158/1, Samotišky.

* na porodní sál ve Šternberku mám neomezený přístup i v době přísných pandemických opatření 

* od července 2022 mám uzavřenou smlouvu externí porodní asistentky s porodnicí FN Olomouc, takže  mohu maminkám nabídnout služby porodní asistentky se všemi kompetencemi během celého porodu na porodním sále FN Olomouc, (díky tomu i v Olomouci mám od dubna 2022 neomezený přístup i v době pandemických opatření) 

* v případě zájmu Vás doprovodím do kterékoli jiné porodnice, jsem flexibilní


Ceník:

15 000,- Kč + doprava 10,-Kč / km 

úvodní informační schůzka 350,-Kč 

předporodní konzultace / poradna 600,- Kč