porod

......................VŠECHNY SLUŽBY NABÍZÍM I V ANGLICKÉM JAZYCE......................


DOPROVOD K PORODU

Tato služba zahrnuje pohotovost na telefonu 2 týdny před a 2 týdny po termínu porodu, telefonické a emailové konzultace, podpora a péče v počáteční fázi porodu, doprovod během porodu do porodnice, 1x poporodní návštěvu včetně laktačního poradenství.

Během porodu využívám dlouholeté porodnické zkušenosti a "moudro předané od starých zkušených porodních bab", které se snažím skloubit s poznatky moderní medicíny.

Podporuji přirozený porodní proces a pomáhám ženám posílit sebedůvěru ve schopnost porodit. 

Používám zejména esence Zrození od Evy Kopasové, Bachovky či éterické oleje Eone. Poradím Vám také s homeopatií, pokud budete preferovat tuto variantu.

Podrobnější informace Vám předám během úvodní schůzky u mne na Purkyňova 42, Olomouc.

* na porodní sál ve Šternberku mám neomezený přístup i v době přísných pandemických opatření 

* od dubna 2022 pracuji na uzavření smlouvy externí porodní asistentky s porodnicí FN Olomouc, takže postupně mohu maminkám nabídnout služby porodní asistentky se všemi kompetencemi během celého porodu na porodním sále FN Olomouc, (díky tomu i v Olomouci mám od dubna 2022 neomezený přístup i v době pandemických opatření) 

Ceník:

12 000,- Kč + doprava 10,-Kč / km ( jedná se o novou cenu od května 2022, maminky s již podepsanou smlouvou mají původní cenu) *

úvodní informační schůzka 350,-Kč 

předporodní konzultace / poradna 500,- Kč